پیام رئیس دانشکده
دانشکده پرستاری و مامایی

پیام رئیس دانشکده

دانشگاه آزاد اسلامي واحد نجف آباد به عنوان نماد آموزش عالي كشور داراي قدمتي طولاني مي باشد و دانشكده پرستاري و مامايي نيز يكي از يازده دانشكده معتبر آن است كه سالهاي طولاني در امر تربيت نيروهاي متخصص رشته هاي پرستاري و مامايي نقش مؤثري داشته است.

گروه های پرستاری ومامایی این دانشگاه در سال 1370 پایه گذاری واز سال 1371 شروع به پذیرش دانشجو نمود وتا سال 1387 زیر نظر دانشکده پزشکی اداره می شد. از اردیبهشت ماه 1387همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب و روز پرستار دانشکده پرستاری ومامایی بطور مستقل کار خود را با دو گروه پرستاری ومامایی بطور رسمی آغاز کرد.در سال 1395 گروه اتاق عمل به دو گروه فوق اضافه گردید و در حال حاضر دانشکده با سه گروه مصوب مشغول فعالیت است.از سال 1396 مجوزآموزش در مقطع کارشناسی ارشد پرستاری نیز به دانشکده اعطا گردید.

این دانشکده درنظرداردکه برای تامین حفظ سلامت جامعه در ابعاد:   1) ارتقاء کمی و کیفی آموزش، 2 ) ارتقاء کمی و کیفی پژوهش ، 3) توسعه نیروی انسانی و آموزش های بین بخشی ، 4) ارزیابی میزان رعایت اخلاق حرفه ای و چگونگی فعالیت در امور اجرائی و به دنبال موارد فوق 5)ارتقاء جایگاه کشوری خود در بین دانشگاههای کشور ، در طی برنامه ای5ساله پیشرفت نموده و در جایگاهی والاتراز آنچه اکنون در آن قرار دارد، قرار گیرد .

برنامه ريزي دروس با نوآوري و ارتقاي مستمر در پاسخگويي به نيازهاي ملي سلامت و جمعيت متنوع بيماران و مددجويان تنظيم و ارائه مي گردد. دانش آموختگان اين دانشكده غالباً در مؤسسات آموزشي و مراكز درماني مشهور جذب مي گردند و بسياري از آنان در اين حوزه ها در موقعيت هاي مديريتي ايفاي نقش مي نمايند.

از خداوند متعال مي خواهيم كه به ما توفيق عمل در خدمت رساني همه جانبه به بيماران از طريق انجام مراقبت هاي درماني و بهداشتي جامع و با كيفيت عطا فرمايد.

مشتاق نظرات ارزشمند شما عزيزان در جهت حركت همه جانبه در كليه عرصه هاي آموزشي، پژوهشي، فرهنگي، خدمات باليني و مراقبتي هستيم.

منوی اصلی

ورود کاربران

جستجو

مراکز علمی و تحقیقاتی

nmdrs

دسترسی سریع

لینک های مفید